Navodila za spremljanje maše iz naše farne cerkve

Do preklica prepovedi zbiranja v cerkvi boste nedeljske maše lahko spremljali po spletu.  Maše lahko spremljate preko aplikacije Zoom. Če aplikacije še nimate na računalniku si oglejte navodila za inštalacijo in prijavo spodaj.

Podatki za prijavo / prijavite se lahko do 15 minut pred pričetkom maše:

ID: 359 001 1074
Geslo: 574826

Navodila za dostop do prenosa

Aplikacija ZOOM za spremljanje maše iz naše cerkve

Mašo bomo prenašali s pomočjo programa Zoom, ki ga lahko brezplačno naložite na računalnik, telefon ali tablico. Program namestite na računalnik preko povezave https://zoom.us/download ter nato kliknite na prvi gumb Download. Nato odprite preneseno datoteko ZoomInstaller.exe ter sledite navodilom do konca namestitve.

Kako se v nedeljo povežem na prenos?

Odprite program Zoom, ki ste ga namestili na računalnik.

• Kliknite na gumb Join
  • Odprlo se vam bo okence, kamor vnesite ID številko, ki ste jo prej dobili. Nato v spodnje okence napišite svoje ime in pritisnite gumb Join
  • Nato se vam bo odprlo okence, kamor vnesite prej pridobljeno geslo. Pritisnite gumb Join in prišli boste v prenos.

• V primeru da se vam pojavi dodatno okno pritisnite na gumb Join With Computer Audio

Program omogoča da vsak interaktivno sodeluje pri prenosu (lahko se predvaja njegov zvok, njegova kamera, itd). Kljub temu bo ob prihodu v prenos vsak imel izključen tako svoj zvok kot svojo kamero (zvok in sliko iz cerkve boste seveda videli).